Главная » Общество и культура » Експерт пояснив, чому власники квартир із бойлерами платять за подачу гарячої води

Експерт пояснив, чому власники квартир із бойлерами платять за подачу гарячої води

Українці, які відмовилися від послуг центральної системи ГВП, встановили бойлер, і мають електричну сушарку для рушників, або не мають її взагалі, все одно повинні платити за подачу гарячої води.

Про те, чому це так, йдеться у матеріалі «Апострофа».

Народний депутат від фракції «Батьківщина» та перший заступник голови комітету ВР з енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко пояснив, що в результаті реформи ЖКГ мешканці багатоквартирних будинків не просто власники квартири, вони співвласники будинку, а тому пропорційно своїм метрам платять за все, що витрачається в будинку.

«Найбільше обурюються люди, які мають бойлер. Але ж труби домові залишилися, вода гаряча туди поставляється, циркулює, відповідно йдуть втрати теплової енергії. Лічильники показують, скільки теплової енергії витрачається на підігрів цієї гарячої води, і ці показники розкидаються на всіх власників квартир, оскільки вода йде трубами, що належать всьому будинку. І тут або всьому будинку потрібно від’єднуватися від гарячого водопостачання, або платити всім», — сказав Кучеренко.

Директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін нагадав, що на сьогодні чинним законодавством не передбачено можливості відключення від централізованого опалення або ГВП однієї чи кількох квартир у будинку. Тому навіть за наявності бойлера та електричної сушарки для рушників послуга ГВП вважається наданою.

«Навіть якщо споживач з якихось причин вважає за можливе використання електричного бойлера і не використовує гарячу воду із системи централізованого ГВП, то це не означає, що він не має можливості її використовувати. І саме враховуючи те, що в будинку є така послуга, споживач, як один із співвласників, зобов’язаний платити за цю послугу та брати участь у відшкодуванні будинкових витрат на забезпечення можливості отримувати цю послугу», – пояснив він.

Топ-новини зараз:
• New York Times показала мапу, звідки Росія 25-26 червня завдала масованого ракетного удару по Україні
• Компанія Baykar безкоштовно надасть Україні три "Байрактари"
• Обстріл Кременчука: стало відомо, звідки випущено ракети
• Ракетний удар по Кременчуці: постраждав стадіон

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*